Naše školní družina si i letos připomněla oblíbený svátek Halloween. Cílem akce bylo nejen užít si zábavné odpoledne plné her a strašidelné atmosféry, ale také rozvíjet tvořivost, spolupráci a přátelské vztahy mezi dětmi.
V pátek 24. října se družina proměnila v místo plné kostýmů, smíchu a dobré nálady. Celý den se nesl v duchu Halloweenu, na který se děti velmi těšily – nejvíce samozřejmě na tradiční „Halloweenské odpoledne“.
Děti si oblékly nápadité strašidelné kostýmy, zatančily si, zazpívaly a zúčastnily se různých soutěží. Poměřily své dovednosti například v namotávání pavouků nebo v soutěži s názvem „Molekuly v lebkách“. Za své úsilí byly všechny děti odměněny sladkostmi a také originálními „upečenými prstíky“ z lineckého těsta, které připravila jedna z maminek.
Děkujeme všem, kteří se na přípravě akce podíleli, a těšíme se na další společné zážitky! 👻
Renata Papíková, Jana Valešová