Od dominika.holubova |
jump arena

Ve čtvrtek časně ráno usedla naše skupina z 9. B do vlaku směr Liberec. V plánu byla Jump Aréna, prohlídka města a trocha nezbytného nakupování s občerstvením. Doprovod nám dělala paní asistentka Katka Krajňáková, což byla veliká výhra, neb ona sportovkyně si s dětmi sportovní atrakce užívala velmi.

Na místě nás přivítala slečna, u které jsme získali prvotní informace a hlavně protiskluzové ponožky. Záhy se dostavil i pan trenér, který dětem poskytl důležité info o tom, jak se mají chovat, co mohou, co nemohou…

Trampolíny, míče, pěnová jáma, umělá horolezecká stěna…to všechno uchvátilo hlavně chlapce, kteří mi místy připadali jako cirkusoví artisté. Děvčata si vše také zkoušela, ale byla opatrnější a nešla do toho po hlavě jako kluci. Nicméně všichni všechno vyzkoušeli, dali i pěnové „bitky“, a po hodině a půl jsme arénu opustili a odešli do města.

Chodili jsme po skupinkách a po poledni jsme odešli směr vlakové nádraží.

Vše vyšlo podle plánu, tak myslím, že se akce vydařila!

Mgr. Jana Roubíčková